Ideální dovolená


Letošní zima nás všechny překvapila velkými sněhovými nadílkami i v nižších polohách a také velkými mrazy, které v našich končinách poslední roky nebyly zase tak časté. I proto se tolik lidí letos o to víc těší na letní dovolenou. Moře, krásné pláže a žádné starosti alespoň na pár dní jsou balzám na duši každého pracujícího člověka. Jen tak si užívat a nic neřešit je skvělým odpočinek v pracovním roce. Kam se letos chystáte?

byty u moře

Část lidí létá na dovolenou letadlem, ale část lidí jezdí svým autem. Vyhovuje jim to, protože v případě problému mohou ihned odjet domů. Z hlediska polohy je ideální Chorvatsko, do kterého autem dojedete během jedné jediné noci. Mnoho lidí zůstává věrných stejnému městu, a jen mění ubytování. V Chorvatsku najdete klasické hotely, ale najdete tu i kempy, apartmány a nebo stanová městečka. Velice žádaným ubytováním jsou apartmány, které najdete zpravidla kousek o moře. Pokud do Chorvatska jezdíte často i mimo letní dovolenou a nebo hledáte ideální investiční příležitost, je koupě apartmánu v Chorvatsku skvělou volbou.

chorvatsko dubrovnik

Jsme realitní kancelář, se kterou se domluvíte
Pocházíme z České republiky a našimi klienty jsou nejen místní lidé, ale také Češi, kteří hledají prázdninový dům nebo investici. Není špatné mít u moře k dispozici svůj letní apartmán který můžete využívat sami, ale také ho můžete pronajímat. Díky tomu se vám vložené peníze začnou vracet. Pokud hledáte investiční možnosti, právě zahraniční nemovitosti jsou velice žádané, protože v České republice jich za stejnou cenu v takové kvalitě moc nenajdete.

Díky tomu že jsme Češi, odpadne vám jazyková bariéra, která spoustě Čechů zatím bránila v koupi apartmánu u moře. Apartmány jsou moderní, jde o novostavby, které se prodají často ještě dřív než dojde k jejich dokončení. Sledujte náš web, kde najdete vždy aktuální informace.