Ideály krásy

Problematika spokojenosti žen s jejich tělem je velmi obsáhlá a velice citlivá. Média nám určují jak máme vypadat, a kdo tak nevypadá, připadá si často méněcenný. Je důležité si uvědomit že podle standardů krásy dnes vypadá málokdo. Bez zásahů plastických chirurgů je téměř nemožné docílit toho aby člověk vypadal jak nám společnost předkládá. Kvalitu člověka ale neurčuje to jestli má ploché břicho nebo dost velké svaly či prsa. Kvalitu člověka určuje něco úplně jiného, co ale bohužel není vidět na první pohled, na který většina lidí dá.

operační sál

Vzhled je sice důležitý, ale
Kdo říká že vzhled není důležitý, ten většinou lže sám sobě. Je důležité jak člověk vypadá ale nic se nesmí přehánět. I přesto spousta žen podstupuje chirurgické zákroky na zlepšení svého vzhledu. Jedním z nejrozšířenějších zákroků je liposukce, což je odstranění přebytečného tuku z těla. Tento zákrok podstupují nejen ženy ale i muži a patří mezi neoblíbenější. Je to takové zhubnutí bez námahy. Podstupují ji i jinak štíhlé ženy, které trápí třeba silnější paže – hubnutím nelze zhubnout jen jednu partii ale hubne se vždy celkově. Někdo má prostě tu smůlu že se mu tuk ukládá v určitých oblastech.

operace liposukce

Menší prsa mají výhody
Majitelky menších prsou si je nechávají často zvětšit, protože nejsou spokojené s jejich velikostí. Prsa si nechávají upravit i ženy které mají po kojení prsa vytahaná. Chtěly by chodit bez podprsenky ale stydí se, protože jim prsa nedrží samy od sebe, ale jen v podprsence. Úpravou je možné nejen prsa zvětšit ale i vymodelovat, a čekací doby na tyto zákroky se liší klinika od kliniky. Připravte si ale poměrně velkou sumu, protože pojišťovny většinou tyto zákroky neproplácí. Jestli chcete vypadat lépe, budete muset sáhnout hodně hluboko do peněženky – operace prsou se pohybuje většinou v průměru od 50 tisíc nahoru.