Málo místa a hodně věcí?

Zaujal vás minimalismus v bydlení? Máte hodně věcí ale už nemáte dostatek úložných prostor? Hodlo by se vám nějaké místo navíc, kam byste si věci mohli odkládat? Mít okolo každé stěny nějaký nábytek nepůsobí dobře a nakonec z poměrně prostorného bytu budete mít jen pár uliček abyste se dostali z místnosti ven. Takové bydlení není komfortní a nebudete se v něm cítit ani vy, a ani vaše návštěvy. Je lepší mít jen tolik věcí, kolik reálně potřebujete. Je sice těžké věci vytřídit, ale když to zvládnete, budete mít víc místa.

plán stavby

Někdo ale nemá moc zbytečností, nicméně i tak bojuje s místem, pokud bydlí v malém bytě. V takovém případě je dobré mít skvěle uspořádaný prostor, aby se využil každý kousek místa. Jestli potřebujete pomoct s rozvržením jednotlivých místností, obraťte se na odborníka, který i s malým prostorem dokáže divy.

Bytový architekt Bydesign.cz vám pomůže nejen s uspořádáním vašich úložných prostor, ale především vám pomůže navrhnout moderní a praktické řešení vašeho bydlení. Ať už rekonstruujete kompletně celý byt nebo chcete stavět dům, budete potřebovat vymyslet dispozici bytu a samozřejmě i projekt pro stavební úřad. Architekt má vysokoškolské vzdělání které ho opravňuje k tvorbě projektů staveb. Když s ním budete spolupracovat, máte jistotu, že budete mít nový a funkční interiér, který vám bude plně vyhovovat.

moderní byt

Projekční činnost architekta spočívá v tom, že shlédne stávající stav a po konzultaci s vámi vám připraví projekt celého bytu nebo domu. Samozřejmostí je rozhodnutí o případných bouracích pracích v návaznosti na zhodnocení statiky stavby. Sami se do návrhu nepouštějte, protože můžete přehlédnout velmi důležitou věc jako jsou například rozvody vody, a můžete si způsobit škodu na majetku neopatrným zásahem. Oslovit architekta se vždy vyplatí ať už jde jen o návrh interiéru a nebo o celkovou stavbu.