Negativní registr u nás není překážkou k půjčce

  • Myslíte si, že když jste v minulosti byli dlužníky, jste odepsaní?

Ano, pokud máte negativní záznam, můžete si být opravdu jistí, že u spousty finančních institucí s žádostí o půjčku opravdu neuspějete. Je to velmi nepříjemný fakt, ale bohužel, je to tak. Tyto instituce si velmi dobře prověřují vaši bonitu a vaši finanční minulost. Pokud jste v minulosti zapomněli cokoli zaplatit, můžete si být jistí, že vám s půjčkou nevyhoví, i kdybyste se na hlavu stavěli. Pokud už jste žádat zkoušeli a neuspěli, jistě víte, o čem mluvíte. Myslíte si, že jste odepsaní a nikdo vám už nepůjčí. To se ale opravdu velmi pletete, protože nebankovní hypotéka bez registru vám dokáže poskytnout to, co právě hledáte:

Hypotéka na dům

  1. Peníze

Pokud potřebujete finanční injekci, nejjednodušší způsob, jak peníze získat je najíš společnost, která by vám byla ochotna půjčit, i když jste v registru dlužníků. Najít takovou společnost je opravdu velmi těžké, ale není to nemožné, pokud znáte nás. Naše společnost je ochotna poskytnout hypotéku i dlužníkům, kterým nikde jinde nepůjčí. Zapomeňte na fakt, že jste odepsaným člověkem, protože si můžete být jistý, že opravdu nejste. My vám opravdu chceme pomoci, proto si požádejte o úvěr právě u nás a uvidíte, že my vaši žádost skutečně schválí, a vy začnete žít tak, jak si opravdu přejete a věřte nám, že peníze jsou k tomu opravdu potřeba. Tak už neváhejte ani minutu.

Peníze

  1. Nový život

Dříve jste býval neřízenou střelou, a nějaké placení pokut a složenek vás netrápilo. Tímto způsobem jste se dostal do registru dlužníků a bohužel nyní, když jste spořádaným člověkem, tato nerozvážnost a lehkomyslnost z minulosti se vám v dnešní době velmi vymstila. Dnes, jste spořádaným člověk a moc si přejete se svojí ženou začít nový život, ale bohužel kvůli minulosti si nemůžete zažádat o půjčku. My vám s tímto problémem dokážeme snadno poradit. Jenom naše společnost vám dokáže poskytnou hypotéku i přes vaši lehkovážnou minulost. Tak svůj život svěřte do našich rukou.