Pečujte o zuby

Zdravé zuby jsou základ zdraví. Že se vám to nezdá? Je to ale pravda, protože bylo dávno dokázáno, že ze zubních kazů mohou vzniknout srdeční potíže. Proto je lepší starat se o svoje zuby tak, abyste nepotřeboval žádného zubaře. Jedině správně péčí budete mít zuby zdravé a bez kazů. Naprostá většina zubních onemocnění pramení ze špatné zubní hygieny. I když jste přesvědčeni že jste přece čistotní a umíte si vyčistit zuby, nejspíš se pletete. Naproti většina lidí si zuby čistí špatně, a následkem toho končí na poslední chvíli v zubařském křesle, jenže často s problémem, který už vyřešit nejde.

zubní ošetření

Zubní kazy nebolí
Největší problém je, že zubní kazy nebolí. Kazy se začnou ozývat až jsou zavrtané hluboko v zubu, a to už může být problém co se léčby týče. Zubních lékařů je navíc nedostatek, a tak je zubní péče ještě těžší. Každý by měl jít jednou za půl roku na preventivní prohlídku, kde se hned zjistí, v jakém stavu zuby jsou. Kazy v počátcích lze řešit účinně a efektivně, proto jsou preventivní prohlídky velmi důležité. Také by každý měl dvakrát ročně navštívit dentální hygienu, kde se zuby vyčistí profesionálně a zbaví se plaku, skvrn a dalších problémů.

čištění zubů

Kvůli nedostatku zubařů často lidé jezdí na zubní ošetření i desítky kilometrů. Jestli nemůžete najít zubaře blízko svého bydliště, nejspíš budete nuceni najít si jej dál. Jestli jste z okolí Prahy, můžete se zaregistrovat do Clinic+, což je stomatologie Praha, kde jsou ještě volná místa. Čeká na vás moderně vybavená ordinace, přístroje k provádění nutných vyšetření, a hlavně se tu setkáte s týmem kvalitních a empatických lékařů, kteří dokážou vaše zuby dát dohromady, pokud je to alespoň trochu možné. Klinika má tři pobočky, na které se můžete objednávat online prostřednictvím internetových stránek. https://www.aw-dev.cz/tvorba-webovych-stranek V každé pobočce najdete i služby dentální hygienistky, takže o vaše zuby tu bude postaráno na 100 %.