Pronajmout stan na svatbu si můžete třeba pro letištní plochu


Láká vás uzavřít sňatek a slavit svatební den neobvyklým způsobem? Pořádání svatební hostiny a odpoledního posezení je obvyklé v různých hotelích, v uzavřených saloncích či restauracích, a takové prostředí vám může připadat příliš stísněné. Jestliže tu pak trávíte se svatebními hosty několik hodin, může tu snadno dojít k obávané ponorkové nemoci, a namísto radosti se váš nejkrásnější den v životě zvrtne v depresivní náladu, která se pak promítne i do svatební noci.

svatební dort

Což takhle to změnit a vyrukovat se svatbou do exteriéru? Uskutečníte pronájem stanu na svatbu, který necháte postavit třeba na travnaté ploše sportovního letiště. Vše je otázkou dohody a pronájmu ploch, které mohou sloužit například jako odstavná plocha v sousedství hangárů, a vy se pak můžete kochat vzletem a přistáním letounů anebo tu využít ve svatební den pro sebe i svatebčany vyhlídkový let.

novomanželé ve svatební den

Zajímavá může být svatební oslava i na ploše určené pro balónové létání, horkovzdušné balóny mohou báječně zpestřit oslavu a nabídnout nevšední zážitky.

Výhodou velkých travnatých ploch je otevřený prostor, kde dobře proudí volná energie, a traduje se, že lidé se tu cítí mnohem lépe, a mají pak lepší pocit z průběhu jakékoli akce. Pod párty stanem pak můžete mít umístěné občerstvení a v případě nepřízně počasí je zde k dispozici dostatečně velký prostor jako úkryt před deštěm či silným větrem.

Stan na svatbu také oceníte i z toho důvodu, že vám svatebčané nepochodují z obýváku do kuchyně nebo dokonce do ložnice, a nemohou vám také v interiéru nic poškodit. V malých uzavřených prostorách hrozí i zranění při pádu na nábytek, což se týká hlavně dětí, a nemusíte rovněž zajišťovat pravidelné větrání, a to je v místnostech obvykle problém, kdy se na větrání zapomíná a lidé se tu pak mohou snadno přiotrávit oxidem uhličitým.