Teplé cestování

Je opravdu mnoho způsobů, jak může člověk cestovat. Kdyby to všechno bylo na mně, tak já bych nejraději testovala kamkoliv. A to hlavně autem anebo autobusem, protože moc ráda jezdím dopravními prostředky. A také bych se chtěla podívat někam tam, kde je úplná zima. Třeba někam na Antarktidu. Jenomže když jsem se potom dozvěděla, že by to bylo opravdu hodně náročné a také nebezpečné, tak jsem si řekla, že tam cestovat vůbec nebudu. Navíc později jsem si uvědomila, že opravdu hodně mám ráda teplo a je to lepší, než když je zima. V zimě se musíte stále oblékat je velmi nepříjemné, když je vám zima nebo dost promrznete.

Zima mě už moc nebaví.

Kolikrát jsem byla v horách lyžovat, kde mě to také moc baví a byla jsem v rakouských Alpách, kam vám to také doporučuji, je tam opravdu hodně krásně. Jenomže později, když už jsem více starší, tak jsem si uvědomila, že pro mě bude nejlepší teplo. A proto každý rok, a to dvakrát ročně, jezdíme s přítelem někam k moři. Anebo alespoň tam, kde je více jak dvacet pět stupňů Celsia. A poslední dobou vůbec nemám ráda zimu. Také jsem si v poslední době oblíbila cestování, a to hlavně letadlem. A sice do této doby jsem většinou jezdila autem nebo autobusem, ale mě to už docela unavuje a říkám si, že rychlejší to bude všechno letadlem.

Moc ráda cestuji.

Také jsme se s přítelem dohodli, že letos pojedeme někam do Afriky. A já vím, bude to stát opravdu hodně peněz, ale chceme se s přítelem podívat také někam jinam než tady u nás v Evropě. Sice jsme jednou už byli v Americe, ale to nás tak moc nenadchlo. Myslím si, že právě africký kontinent pro nás bude naprosto ideální. Uvidíme, co nám osud přinese a jak nám to finance dovolit. A i když máme našetřených spoustu peněz na cestování, tak uvidíme, jestli to situace stále dovolí a bude taková, jako zatím doposud. A kam letos vyrážíte vy? Nebo budete doma? Moje maminka se chystá cestovat na Slovensko, kde má svou nejlepší kamarádku.