Otevíráme sportovní halu


Podařilo se vám ve vašem městě nebo obci vybudovat sportovní halu a otevřít ji pro veřejnost? Tato sportoviště se v naší zemi budovala již za socialismu a jedním z příkladů je velmi zdařilá konstrukce sportovní haly v Rokytnici nad Jizerou, tedy v místech, kde se ani neočekává velký zájem veřejnosti o její využívání, a to z toho důvodu, že v létě do hor lidé jezdí spíše na kola a v zimě na lyže, a do haly zajdou leda tak kvůli sauně.

fotbalový stadion

Jestliže máte dobře podchycenou vaši klientelu, máte zajištěnou propagaci i na webových stránkách a víte, že o sportovní halu bude skutečný zájem, pak byste měli dát prostor i rezervačnímu online systému. O jeho instalaci na web se postarají specialisté, které lze oslovit skrze kontakt, a zjistit podrobnější informace, jak bude celý proces probíhat, a co vám vlastně rezervační systém umožní.

sportovní hala

Přehledná rezervace 24 hodin denně – není nad to, když se může jakýkoli zájemce o sportování přihlásit na váš web a vytvořit rezervaci třeba v neděli o půlnoci, kdy by žádného zaměstnance v hale nezastihl. Systém mu oznámí, zda je na daný termín volno, a o tom, že se tam přihlásil další člověk, se vy dozvíte v pondělí dopoledne, až budete kontrolovat rezervační databázi.

Dva lidé na jednom místě – umíte si představit, že si zarezervujete saunu na úterý v 16 hodin, a někomu jinému se podaří totéž, a vy se pak potkáte ve stanovený den před saunou a budete se dohadovat, kdo má vlastně na její využití právo? Nakonec si střihnete „kámen, nůžky, papír“ a bude to připomínat filmovou grotesku. Tak nic podobného neočekávejte u rezervačního systému, ten se postará o to, aby zarezervování sauny, tenisových kurtů, volejbalového hřiště, kluziště, zimního stadionu nebo masážního salónu bylo platné vždy jen pro jednoho klienta, a aby se nemohly vytvářet podobné groteskní šaškárny.