Vzrušující fialová


Fialová barva je obzvlášť nádherná. A to neplatí jenom u oblečení, které samozřejmě s tou fialovou barvou vypadá moc hezky a přitažlivě, ale tahle barva vypadá nádherně i na fialových kozačkách, které jsou mimochodem dost sexy a pokud je máte, tak vás s největší pravděpodobností nikdo nepřehlédne a každý chlap se za vámi otočí.. A jak je známo, tak fialová chlapy naprosto vzrušuje, protože cokoliv fialového vypadá prostě nádherně, sexy a atraktivně na jakékoliv ženě.. A já mám fialovou barvu moc ráda. Nejlepší je taková ta tmavší, ale výraznější. Je sice pravda, že v šatníku nemám moc fialových kousků na nošení, ale pár jich tam je, a dokonce mám i fialové boty.

s

A když to všechno zkombinuji a udělám z toho nějaký outfit, tak je to krása a strašně mi to sluší. I v sexuálních hrátkách se fialová může využít, a to docela zábavným způsobem. Než partner přijde z práce, zkuste si na sebe vzít něco fialového a uvidíte, že bude nadšený a vzrušený a hned vás pochválí, jak vám to sluší. A takhle to panečku má být. Chlap má ženu chválit a žena se potom cítí jako princezna. Každopádně mám v plánu si něco fialového koupit.

s

Nějaké kousky oblečení, a ještě jedny boty, abych se příteli ještě více zalíbila a aby ty naše hrátky byly ještě zajímavější a krásnější. Vždyť o to vlastně taky jde.. Celkově ale můžete mít fialovou barvu v šatníku a zkusit si, jak vám padne. Na většině žen prostě vypadá úchvatně, a to beze srandy. Nedávno jsem viděla jednu paní v obchodě, která měla nádherné fialové šaty a lodičky a nakupovala pomeranče a ta kombinace toho jednobarevného outfitu vypadala prostě úchvatně. Takže se mi potvrdilo přesně to, co říkám, že na ženách prostě tenhle kousek fialové barvy (ať už je to oblečení, nebo boty) vypadá hodně dobře a za tím si budu stát. A co vy, jak jste na tom s fialovou?