Rezervujte si pobyt ve Velkém Mederu mimo hlavní sezónu

Velký Meder je vyhlášená rekreační lokalita v Podunajské nížině, kam se každý rok sjíždí tisíce spokojených návštěvníků. Někteří z nich sem směřují opakovaně, jiní jsou tu poprvé. Stává se, že v průběhu letních prázdnin se tu sejde tolik zájemců o koupání v termálních bazénech, že se tamní prostředí mění spíše v bzučící včelí úl, a kde si příliš mnoho klidu a osobní pohody neužijete. Proč raději objednávat termíny pobytu v penzionu Velký Meder mimo prázdniny?

blázinec na koupališti

Dětský povyk – nemáme nic proti dětem, ale jestliže se jich sejde velký počet na malém prostoru, dovedou být natolik dovádivé a rozverné, až vám to nebude příjemné. Děti milují vodní atrakce a tráví na nich mnoho času, a tak se vám může stát, že se tu s nimi o ně budete přetahovat a budete se jim muset vyhýbat. Jedete-li do Velkého Mederu hlavně za relaxací a klidem, zvolte si raději červen nebo září.

klidné koupání

Energie lidí vs. energie přírody – každá živá bytost vyzařuje energii a ta se odlišuje zejména tzv. úrovní osobní vibrace. Čím láskyplnější a pohodovější osobnost, tím příjemnější a přitažlivější energii také vnímáme. Ne vždy se ale v bazénech a v jejich okolí sejdou všichni, co jsou úžasní a srdeční, mohou tu naopak převažovat lidé závistiví, zlí, nepřející a problémoví, a s nimi nebude lehké pořízení. Čím méně lidí je v bazénu, tím menší pravděpodobnost, že tu narazíte na někoho takového, a mimo prázdninovou sezónu je to tedy pochopitelně výhodnější.

hračky v bazénu

Hluk – kdo si chce užít opravdový relax, měl by se vyhnout i vyšší hladině hluku, která bývá v rekreačních zařízeních tohoto typu docela běžná v případě, že je tu přelidněno. Hluk je druh stresu, a ten si přece o dovolené nepřejeme, chceme si tu hlavně odpočinout a načerpat nových sil, nikoli čelit dalším stresovým podnětům, s nimiž máme co do činění v zaměstnání a při pohybu ve městě.