Zvířata by člověk neměl bít

Jsou lidé, kteří mají nějaké zvíře a pokud dané zvíře cokoliv udělá a nebude to dobře, ihned jsou schopni dané zvíře zbít. Myslíte si, že je něco takového vhodný přístup? Rozhodně ne. Zvířata si nezaslouží, aby je někdo mlátil a to ještě navíc, pokud za danou věc ani nebudou moct. Jsou lidé, kteří si vždy něco najdou a jsou schopni dané zvíře zbít i za to, že oni sami mají špatný den. Je spousta lidí, kteří něco takového nepochopí a věřte, že nejste jediní. Něco takového by se rozhodně dělat nemělo, protože to pak s daným zvířetem nedopadne dobře. Může se klidně stát to, že se dané zvíře bude každého bát a to zejména toho, že mu daný člověk ublíží.

pěkný pejsek

Pokud se někdo dozví, že doma bijete zvířata, jako je například pes, je jasné, že něco takového ihned nahlásí nebo se rozhodne, že si dané zvíře vezme k sobě, ale už vám jej nikdy nevrátí. Pro dané zvíře bude určitě mnohem lepší, pokud bude někde, kde ho budou mít rádi a nebudou jej bít.

pěkný pes

Ze začátku bude pro dané zvíře velice těžké, než začne někomu důvěřovat a to proto, že bude mít strach, aby nedošlo k tomu, že jej i daní lidé budou bít. Jakmile ale dané zvíře zjistí, že se dostalo někam, kde ho budou mít rádi, nemusí mít z ničeho strach.

Bít zvířata opravdu není pěkné a jestliže si myslíte, že je něco takového normální, protože každý si musí zapamatovat, že se dané věci nedělají, pak byste se měli zamyslet. Určitě ani vám by nebylo příjemné, pokud by vás někdo zbil za to, že jste něco udělali a dělat jste to neměli. Ani lidé a to zejména děti nejsou zrovna nadšené z toho, že dostanou na zadek nebo facku za to, že něco udělaly tak, jak to dělat neměly. Bohužel na zvířatech se někteří lidé umí vyřádit a to natolik, že dané zvíře si dané události bude do konce života pamatovat. Je lepší zvíře někomu darovat, pokud máte pocit, že vás nebude nikdy poslouchat, než aby to dopadlo tak, že to v životě nebude mít snadné a bude se všeho bát.