Jak ušetřit při nákupu na internetu

Online nakupování může být pro vás skvělý způsob, jak ušetřit nějakou tu korunu. Vždyť dneska má hluboko do kapsy téměř každý z nás, a každý vítá nějakou tu možnost, jak ušetřit, i kdyby to mělo být jen pár korun. Pravda je, že při nákupech na e-shopu můžete ušetřit opravdu dost peněz. Stačí jen nakupovat správnými způsoby a ve správných chvílích. Pojďme se podívat na to, jak ušetřit při nakupování na e-shopech.

e-shop

Cashback od vaší banky

Spoustu bankovních společností v této době poskytuje pro své klienty takzvaný cashback. Znamená to, že mají v nabídce i několik desítek e-shopů, kde vám nabízí vrácení peněz za nákup. Pokud na e-shopu nakoupíte, a zaplatíte přitom jejich kartou, vrátí vám určité procento peněz zpět na účet. Není to třeba moc, ale rozhodně něco ušetříte a pokud to budete dělat pravidelně, výsledná částka může být ve výsledku opravdu vysoká.

Influenceři

Inluenceři, kteří se prezentují na sociálních sítích, například na Instagramu, YouTube a podobně, mají často spolupráci s různými e-shopy. Můžou to být třeba herní e-shopy, e-shopy s potravinami, ale velmi často jsou to e-shopy s módou, kosmetikou a podobně. Díky využití jejich kódu můžete získat zajímavou slevu. E-shopu to pomůže s propagací, influencer získá odměnu a vy získáte slevu. Takže ve výsledku jsou všichni spokojení. Například módní e-shop About you, nabízí často About you influencer sleva Zelené slevy. Na tomto odkazu prozkoumejte slevy blíže.

online shopping

Registruje se do odebírání novinek e-shopů

Novinky, takzvané newstellery, vám nabízí k odebírání snad každý e-shop, na který zavítáte. Nabízí vám, že vás budou informovat o novinkách, slevách, akcích a podobně. A často nabízí, že pokud se zaregistrujete k odběru, získáte na svůj první nákup slevový kupón. Určitě tuto nabídku využijte. Odebírání můžete kdykoliv zrušit.