Ranní erekce a jak s ní naložit.

U mužů jsou některé věci zcela běžné a normální. Jedná se hlavně o jejich fyziologické rysy. Nejdříve to začíná tím, že mužům v pubertě začnou růst druhotné pohlavní znaky. A muži začnou mutovat a svalová hmota se začne tvarovat. A mužům také začne růst ochlupení a vousy. A mezi další znaky patří ranní erekce. Je to zcela běžný jev, který se mužům objevuje pravidelně každé ráno. Je to vlastně známka jejich zdraví. A potvrzení toho, že jsou v dobré fyzické kondici. A naopak pokud se ranní erekce nedostaví, může to znamenat začínající zdravotní problém. A proto pokud by se to mělo častěji opakovat, neprodleně navštivte svého obvodního lékaře.

sexy muž

A ranní erekce není záležitostí, která by se objevovala jenom ráno. Běžně ji můžete mít několikrát za noc. Ranní erekci má na svědomí parasympatická část vašeho mozku. A je to právě proto, že v noci si dopřáváte dostatečný odpočinek. A vaše tělo dostatečně regeneruje. V noci můžete zažít erekci právě při fázi, která se nazývá REM fáze. Je to ten, který se pozná podle rychlých pohybu očí a očních víček. Při této fázi se také nejvíce zdají sny. Žádný doktor ani vlastně neví, proč ranní erekce vzniká. A tak jen kolují dohady, které dokládají teorie proč tomu tak je.

sexy muž

Takže buď to může být způsobeno erotickými testy. Anebo plným močovým měchýřem, který tlačí na křížové nervy. Anebo také vysoká hladina testosteronu. Například pokud se léčíte s erektilní dysfunkcí, ale máte ranní erekci pravidelnou buďte si jistí, že je to jen otázka vaší psychické pohody. Ať je to tak nebo tak vše se dá řešit. Takže na svojí ranní erekci poznáte, jak moc jste na tom zdravotně dobře. Pokud máte pochybnosti můžete si doma zkusit test NPT vyšetření. Stačí si kolem penisu oblepit zámky. A pokud se ráno probudíte a budou známky přetržené, můžete si být jisti, že jste ji měli.