Vyzkoušejte tuto dekoraci

Už tady máme jaro, i když některé dny připomínají spíše tuhou zimu, ale tulipány i narcisky vylézají ze země, všude voní fialky a květy šípků, prostě jaro o sobě už dává vědět. A s tím se váže i proměna našich interiérů, kdy jsme už dávno sundali vánoční výzdoby a teď budeme všude dekorovat vajíčka, zpoza rohů se na nás budou smát zajíčkové a kuřátka, protože velikonoční svátky jsou tu cobydup. Nemáte čas si ale dojít utrhnout krásné květiny do vázy, nebo prostě nemáte, kam si na ně dojít? Nezoufejte, můžete použít jejich umělou verzi, která vám navíc vydrží i do dalších let, takže jí každé jaro jenom vytáhnete, můžete trochu obměnit a přikoupit třeba nové. Určitě nepohrdnete zlatým deštěm, který je teď velice oblíbený na dekorování.

tulipany

Kytiček si můžete zakoupit vícero druhů a pak je jenom měnit, podle toho, jaké je období. Zavděk vám tato dekorace bude v místnostech, kde není dostatečné světlo, třeba na WC, ale kde je potřeba to zároveň nějakým způsobem rozsvítit, aby to tam bylo trochu útulnější. Nebo pokud chcete být trochu střídmější v tomto zdobení, můžete píchnout do vázy třeba jen eukalyptové větvičky, které působí velice moderně a na kterých skoro není znát, že se jedná o umělou květinu a ne živou.

kvetiny

Co je také třeba v tomto období obměnit, jsou hroby našich blízkých a příbuzných, které si také zaslouží výměnu vánočních dekorací za ty jarní a veselejší. Pořiďte si umělé květiny na věnce, sundejte z nich pouze ty vánoční dekorace a vyměňte je za jarní květiny, které zase použijete příští rok, a navíc vám na tomto místě vydrží dlouho, což je žádoucí, protože tam člověk nejezdí každý den, aby květiny měnil. V tomto období vám velkou službu udělá třeba kytice tulipánů nebo svazeček konvalinek, někdo zase pro tuto záležitost dá přednost chryzantémám. Pro všechny se něco najde na internetovém obchodě Lepaso.